Hizmetlerimiz

Asal Grup Onaylanmış 2.El Araçlar

Her Marka Model Araç

Her marka ve model ikinci el otomobili ASAL ONAYLANMIŞ 2.EL ARAÇLAR güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Satış Danışmanımız, sistemimizde kayıtlı araçlarımız arasından, ihtiyacınıza uygun aracı bulmak için size yardımcı olacaktır. Aradığınız araç stoklarımızda mevcut değil ise stoklarımıza girdiğinde, öncelikli olarak sizinle temasa geçilmek üzere iletişim bilgileriniz sistemimize kaydedilir.

İlgilendiğiniz araçlarımızla test sürüşüne çıkarak aracı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Araçla ilgili banka kredisi, kredi kartı ile ödeme imkânı, sigorta ve garanti seçenekleri Satış Danışmanımız tarafından size sunulur.

Satılan araçların tüm devir tescil işlemleri tecrübeli ekibimiz tarafından yapılır.
Böylelikle can sıkıcı formalitelerle uğraşmak zorunda kalmadan işlemlerinizi güvenle gerçekleştirirsiniz.

Her Marka Model Araç
Garanti

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’da tüm araçlar bakım ve onarımları yapılmış olarak satışa sunulur.

Gerekli bakım ve onarımı yapıldıktan sonra satışa sunulan, üretici garantisi dolmuş araçları, Tur ASSİST güvencesi ile “ASAL GARANTİ SERTİFİKASI” kapsama alıyoruz.

Detaylı ekspertiz sonucunda mekanik durumu uygun bulunan, 7 yaşını ve 150.000 km’yi geçmemiş tüm araçlara; 1 yıl süreli ve/veya 15.000 km’ye kadar garanti veriyoruz.

“ASAL GARANTİ SERTİFİKASI”, araca verilen bir belgedir. Garanti süresi içerisinde aracınızı satacak olursanız, bu belgeyi kullanarak aracınızın değerine değer katabilirsiniz.

Garanti
Bağımsız ve Tarafsız Ekspertiz

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’da her araç detaylı ekspertizden geçer. Satışa sunulan her araç, bağımsız ve tarafsız bir ekspertiz sertifikasyon sistemi olan GARANTO tarafından denetim testlerine tabi tutulur ve “İkinci El Araç Kalite Sertifikası” ile belgelendirilir.

Nakit Alım / Takas

Kriterlerimize uyan her aracı anında nakit olarak alıyoruz yahut beğendiğiniz bir araçla takas yapma imkânı sunuyoruz.

Satın alma uzmanımız, piyasa şartlarına uygun mümkün olan iyi seviyede aracınızı fiyatlandırır ve size ekspertiz öncesi fiyatını verir. Detaylı ekspertizden geçtikten sonra kriterle uygun ise aracınız nakit olarak satın alınır.

Şayet aracınızı takas etmek istiyorsanız, yine satın alma ekibimiz sizin yanınızda.

Aracınıza öncelikle aynı nakit alımda olduğu gibi ekspertiz öncesi bir ön fiyat teklif edilir. Fiyat sizin için makulse, aracınız ekspertize alınarak, beğendiğiniz araç için olabilecek en uygun fark fiyatı size sunulur. Eğer kalan tutar için kredi kullanacaksanız, sizin için farklı kredi seçenekleri araştırılır.

Nakit Alım / Takas
Aracımı Benim için Satın

Satmak istediğiniz aracınızın özelliklerini, web sayfamızdaki formu doldurarak bize iletebileceğiniz gibi telefonla bizi arayarak da talebinizi bildirebilirsiniz. Satış danışmanlarımızın bilgi ve tecrübesiyle, aracınızı gerçek değerinde sizin için satabiliriz.

Ayrıca, aracınızı devir işlemi yapmadan ASAL PLAZA’da sergilenmek üzere bırakabilirsiniz.

Satın alma uzmanımızın tecrübesinden de yararlanmak suretiyle, en uygun fiyat beraber tespit edilerek aracınız plazamızda sergilenir.

Cüzi bir ekspertiz ücreti ve vekalet karşılığında ekspertiz raporu çıkarılıp temizliği yapıldıktan sonra aracınız sizin için ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR güvencesiyle satışa sunulur.

Aracımı Benim için Satın
Araç Almak İstiyorum

Almak istediğiniz/aradığınız araçla ilgili bilgileri, aracın özelliklerini ve iletişim bilgilerinizi, web sayfamızdaki formu doldurarak bize iletebileceğiniz gibi telefonla arayarak da talebinizi bildirebilirsiniz.

Satış ve satın alma ekibimiz, aradığınız aracı sizin adınıza en uygun fiyatla bulacaktır.

Araç Almak İstiyorum
7 Gün İçinde Koşulsuz Değişim

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’dan aldığınız aracı herhangi bir sebeple değiştirmek isteseniz, 7 gün içinde başka bir araçla değiştirebilirsiniz. Bunun için araçta herhangi bir kusur ya da hata olması gerekmez.

Daha detaylı bilgi için bizi arayarak Satış Temsilcinizden bilgi almanız yeterli.

NOT: 7 gün içinde değişim imkânından yararlanabilmek için; kredili alınan araçlarda kredinin kapatılması, aracın teslim alındığı haliyle geri getirilmesi ve en çok 1.000 km kullanılmış olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için satış danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

7 Gün İçinde Koşulsuz Değişim
Kredi Seçenekleri

Araç alırken ihtiyaçlarınıza en uygun kredi seçeneklerini bulmak için satış danışmanlarımız sizin yanınızda….

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’dan alacağınız araç için farklı kredi seçeneklerini görebilir, ödeyeceğiniz tutara göre kredi imkânlarınızı değerlendirme şansına sahip olursunuz.

Satış danışmanlarımız işlemlerinizi sizin adınıza hızla gerçekleştirir.

Kredi Seçenekleri
Kredi Kartıyla Satış

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’dan satın alacağınız aracın bedelini dilerseniz kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Kredi kartından tek çekimlerde komisyon alınmaz.

Kredi Kartıyla Satış
Sigorta

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’dan araç alırken, hem trafik sigortası hem de kasko sigortasını kolayca yaptırabilirsiniz.

Satış danışmanlarımız ve sigorta ekibimiz, sizin için hızlı ve size özel çözümler üretir.

Sigorta
Yepyeni Görünüm

OTO KUAFÖR

ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’da satışa sunulan her araca, satış öncesinde “oto kuaför” işlemi yapılır.

Herhangi bir ekstra ücret talep edilmeksizin özel/kaliteli ürünlerle detaylı temizliği yapılan araçlar, yepyeni bir görünüme, parlaklığa ve kokuya sahip olur.

BOYA KORUMA

Güneş, yağmur vb. dış etkenler nedeniyle zamanla boyası solan araçlar için ASAL ONAYLANMIŞ 2. EL ARAÇLAR’da “boya koruma” hizmeti alabilirsiniz.

Boya koruma uygulaması, aracınızda zamanla oluşan solma ve matlaşma gibi tahribatı gidererek boya üzerini parlak bir katmanla kaplar. Böylece boya; dış etkenlerle teması kesildiği için solma ve matlaşmaya karşı koruma altına alınmış olur. REWAX güvencesiyle makul/hesaplı fiyatlarla alabileceğiniz bu hizmet aracınızın boya ömrünü uzatır.

SERAMİK KAPLAMA

REWAX güvencesiyle yaptıracağınız “seramik kaplama” uygulaması ile aracınızda uzun süreli ve kalıcı parlaklık sağlayabilirsiniz.

Yepyeni Görünüm